Система дистанційного навчання "Прометей"

рисочка
головна сторінка
абітурієнту · контакти

Тематичні госпрозрахункові семінари

Звертаємо увагу, 01 серпня 2016 року набрав чинності
Закон України "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року №922-VIIІ

З метою попередження порушень при здійсненні закупівель, забезпечення підтримки на належному рівні знань, Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України запрошує Ваших членів тендерних комітетів на курси навчання/підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері публічних закупівель.

Мета проведення курсів: підготовка/підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері публічних закупівель.

Курси навчання розраховані на новопризначених фахівців з публічних закупівель, а курси підвищення кваліфікації - для фахівців з публічних закупівель, які вже навчалися та мають певний досвід.

Лекції та практичні заняття проводяться провідними спеціалістами з питань публічних закупівель департаменту економічного розвитку і торгівлі Дніпропетровської облдержадміністрації, департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Державної аудиторської служби України в Дніпропетровській області, Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області.

Слухачі курсів забезпечуються нормативними та методичними матеріалами з питань закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

Після закінчення курсів слухачі отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Графік курсів підвищення кваліфікації
спеціалістів у сфері публічних закупівель
на 2017 рік


Період навчання Назва курсу   Вартість навчання
1 особи, грн.
12-16 лютого «Навчання спеціалістів з питань організації та здійснення публічних закупівель» навчання (підготовка) 1400,00
27-28 лютого «Навчання спеціалістів з питань участі у публічних торгах» підвищення кваліфікації 700,00
19-23 березня «Навчання спеціалістів з питань організації та здійснення публічних закупівель» навчання (підготовка) 1400,00
27-28 березня «Навчання спеціалістів з питань участі у публічних торгах» підвищення кваліфікації 700,00
16-20 квітня «Навчання спеціалістів з питань організації та здійснення публічних закупівель» навчання (підготовка) 1400,00

Для отримання додаткової інформації звертатися за тел.: (056) 744-42-26 або за адресою: м. Дніпро, вул. Гоголя, 29, кімн. 103.

Завантажити

Заявка на проходження курсів підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері державних (публічних) закупівель

Заявка на проходження курсів навчання (підготовки) спеціалістів у сфері державних (публічних) закупівель