Система дистанційного навчання "Прометей"

рисочка
головна сторінка
абітурієнту · контакти

ГЕРОЯМ СЛАВА!
Випускники інституту, які загинули за Україну

ГОЛІКОВ (Голий) Віктор Анатолійович

ГОЛІКОВ (Голий) Віктор Анатолійович народився 28 вересня 1981 року на Знам’янщині.
Здобув дві вищі освіти. У 2003 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за кваліфікацією «вчитель історії та географії», а у 2007 році Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр державного управління».

Працював на посаді методиста з питань туризму Знам’янського міського краєзнавчого музею з 8 лютого 2010 року до 31 травня 2013 року. Віктор щиро захоплювався українською історією, краєзнавством, археологією. Жив життям козака (гармаш Чорноліської сотні Чорноліського куреня Буго-Гардівського округу українського козацтва), був ініціатором створення у 2010 році на базі музею міської громадської організації туристично-краєзнавчий клуб «Чорнолісся», створив більше десяти туристичних маршрутів.

19 червня 2014 року Віктор Голіков був зарахований до складу 42 батальйону територіальної оборони. 7 серпня 2014 року підрозділ вирушив на схід і базувався в місті Краматорськ Донецької області, маючи своїм завданням охорону аеропорту. 28 серпня 2014 року Віктор разом з побратимами виїхав на бойове завдання по супроводженню колони з продовольством до міста Дебальцеве Донецької області. Під час виконання завдання колонна потрапила в засідку. Віктор разом з іншими військовослужбовцями прикривали відхід колони. У результаті бою колона відступила, але Віктор загинув під мінометним обстрілом бойовиків.

Без сина, чоловіка і батька залишилися дружина, однорічний син та батьки. Похований Герой на кладовищі села Плоске Знам’янського району Кіровоградської області.

МІСКІВ Артур Валерійович

МІСКІВ Артур Валерійович народився 23 квітня 1983 року в с. Березнуватівка Солонянського району Дніпропетровської області.

Здобув дві вищі освіти. У 2005 році закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю «агрономія, агроном технолог». У 2007 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр державного управління».

Артур Місків був призваний на військову службу у серпні 2014 року. У вересні його відряджають до міста Артемівськ Донецької області. 22 грудня 2014 року в складі 2-ї роти 40-го батальйону 17-ї Танкової бригади заступника командира роти з озброєння старшого лейтенанта Артура Місківа направлено в зону бойових дій поблизу м. Дебальцеве Донецької області. У двадцятиградусний мороз Артур Місків ремонтував військову техніку, щоб його бригада могла утримувати свої позиції. В лютому батальйон опинився в оточенні бойовиків. Артур загинув 10 лютого 2015 року під час обстрілу зі стрілецької зброї взводного опорного пункту в районі м. Дебальцеве Донецької області.

Не одружений, залишилися батьки та брат.
Похований на кладовищі с. Березнуватівка, Солонянського району, Дніпропетровської області.

Указом Президента України № 436/2015 від 17 липня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

12 лютого 2016 р. в приміщенні Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на честь пам’яті Артура Місківа було урочисто відкрито меморіальну дошку.


КОНОНЕНКО Сергій Олександрович

КОНОНЕНКО Сергій Олександрович народився 1 березня 1979 року в м. Чигирин Черкаської області.

Здобув дві вищі освіти. У 2008 році закінчив Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького за спеціальністю «психологія». У 2013 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр державного управління».

До мобілізації працював на посаді завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Чигиринської районної державної адміністрації Черкаської області.

Призваний за мобілізацією як доброволець в липні 2015 року. Молодший сержант, артилерист. Помер 19 серпня 2015 року у Львівському військовому шпиталі від двосторонньої пневмонії, на яку захворів під час проходження військової підготовки на Яворівському полігоні.

Залишилася мати та неповнолітній син.