Система дистанційного навчання "Прометей"

рисочка
головна сторінка
абітурієнту · контакти

Матеріально-технічна база

Відповідно до рішення Дніпропетровської міської ради та Державного земельного кадастру Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління має у постійному користуванні земельні ділянки площею:
-по вул. Гоголя, 29 (розташування навчальних корпусів №№ 1,2) – 1,1922 га;
-по вул. Паторжинського, 10-а, та вул. Володимира Моссаковського, 9 (К. Цеткін) (розташування гуртожитків №№ 1,2) – 0,1976 га.

Навчальні будинки інституту мають наступні санітарно-технічні характеристики:
Навчальний корпус №1. Збудовано у 1953 р. Загальна площа – 5725 кв. м, корисна площа – 5393 кв. м.
Навчальний корпус №2. Збудовано у 1991 р. Загальна площа – 3812,0 кв. м, корисна площа – 3589,0 кв. м. Стан будівель, їх інженерно-технічні мережі і приміщення знаходяться у задовільному технічному і санітарному стані. Технічний стан приміщень забезпечується шляхом вчасного проведення капітального і поточних ремонтів, облаштування у відповідності до санітарних норм.
Навчальна площа обох корпусів складає 2769 кв. м. На цій території розташовано 46 навчальних аудиторій загальною площею 1902 кв. м на 567 навчальних місць, бібліотека загальною площею 287 кв. м. конференц-зал площею 295 кв. м на 300 місць. Площа приміщень для науково-педагогічних працівників становить 877 кв. м..Площа приміщень під службовими та адміністративними підрозділами як таких, що забезпечують навчальний процес становить 1871 кв. м. Для забезпечення належної організації навчального процесу та виконання програм навчальних дисциплін, які передбачають використання певного програмного забезпечення в інституті обладнано 3 комп’ютерні лабораторії загальною площею 174 кв. м на 64 місця, два спортивних зали загальною площею 693 кв. м

Крім цього у одному з корпусів розміщена їдальня з обідніми залами загальною площею 288,0 кв. м. на 124 посадочних місця.

Стан будівлі, її інженерно-технічні мережі і приміщення знаходяться у задовільному технічному і санітарному стані. Технічний стан приміщень забезпечується шляхом вчасного проведення капітального і поточних ремонтів, облаштування у відповідності до санітарних норм. Санітарно-технічний стан будівель і споруд відповідає вимогам до ВНЗ і знаходиться у задовільному стані.

Матеріально-технічна база інституту стабільно і планомірно розвивається з 1998 р. (рік надання майна). За ці роки виконано капітальні і поточні ремонти практично всіх наявних приміщень інституту, мереж енергозабезпечення, даху і прилеглої території.

Навчальні приміщення, кафедри, службові кабінети оснащені необхідними сучасними меблями, технічними засобами, приладами; забезпечено стабільне та оперативне постачання предметів, надання послуг, які необхідні для здійснення навчального процесу і наукової діяльності.

Відеоогляд матеріально-технічної бази ДРІДУ

Презентація матеріально-технічної бази ДРІДУ

Гуртожиток

Гуртожиток

При інституті функціонує 2 гуртожитка готельного типу, розташовані в 300 м від навчального корпусу.

Їдальня

Їдальня

В інституті функціонує їдальня з 2-ма обідніми залами площею 288,0 кв. м на 124 місця. Їдальня розташована безпосередньо в навчальному корпусі № 2 на 2 поверсі.

У їдальні проводяться святкові вечори, інші урочистості за участю слухачів та студентів інституту, які присвячені їх випуску, Дню працівника освіти, Новому року тощо.

Спортивний комплекс

Спортивний комплекс

В інституті функціонує 2 спортивні зали загальною площею 693,0 м2, які використовуються для проведення спортивно-оздоровчих і культурних заходів. Працюють тренажерний зал, зали для великого та настільного теніс, волейболу та баскетболу, занять танцями, шейпінгом тощо.

Слухачі та студенти мають можливість приймати участь у спортивних змаганнях з різних видів спорту, які проводяться між вищими навчальними закладами Дніпропетровська, а також у внутрішніх спортивних змаганнях - між собою та із співробітниками інституту.

Адміністрація інституту сприяє поліпшенню фізичного здоров'я слухачів та співробітників інституту: