Система дистанційного навчання "Прометей"

рисочка
головна сторінка
абітурієнту · контакти

Інформаційний вісник управління забезпечення міжнародних зв'язків
Національної академії державного управління при Президентові України

прапори Шановні колеги!
Пропонуємо Вам інформацію про гранти, конкурси, проекти та
стипендії, в яких Ви можете взяти участь.
Бажаємо успіхів і натхнення!

Можливості навчання за кордоном

Вища освіта у Польщі

Назва Організатор Анотація Терміни Додаткова інформація
Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів
У 2017–2018 академічному році
Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, яка підтримується народом Сполучених Штатів Америки.
Програма UGRAD надає можливість учасникам навчатися у Сполучених Штатах протягом одного семестру без отримання ступеня. Всі учасники на додаток до навчання братимуть участь у громадській роботі.
кінцевий термін подання анкет:
31 грудня 2016 р.
Інформаційний лист
Восьма Берлинська літня школа з правових та адміністративних наук http://www.hwr-berlin.de/en/institute-for-cooperation-with-central-and-eastern-european-countries-in-public-reform/projects/

Цей захід пропонує можливість для слухачів та студентів магістерських програм з права та державного управління 9 вищих навчальних закладів з усієї України долучитися до цікавої та вражаючої дискусії. В унікальній атмосфері викладачі будуть обговорювати з учасниками нагальні проблеми демократії, державного управління та верховенства права. Інтенсивна соціальна програма пропонує можливості для продовження дискусій за межами навчальних аудиторій.

05-16 червня 2016 р.

Онлайн подача заявок буде доступна з 22 лютого до 23 березня 2016 р.

Інформаційний лист
Осіння програма професійних стажувань Professional Fellows Program 2016 http://professionalfellows.americancouncils.org/

Professional Fellows Program (PFP) - це програма професійних стажувань, спонсором якої є Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США. Для Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Турції та України PFP має законодавчий фокус і керується Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Програма стажування працівників законодавчої влади дає перспективним молодим фахівцям можливість отримати практичний досвід та наочність роботи в уряді США. Знання та інтерес цих молодих професіоналів щодо американських політичних процесів буде розширений завдяки короткостроковому стажуванню в місцевих законодавчих органах США, а також в установах державного рівня і в некомерційних організаціях, які мають відношення до тематики програми.

Кінцевий термін подачі заявок: 15 квітня, 2016 року.

Осінню програму 2016 попередньо заплановано на жовтень - листопад 2016.

Інформаційний лист