Система дистанційного навчання "Прометей"

рисочка
головна сторінка
абітурієнту · контакти

Можливості навчання за кордоном

ІНФОРМАЦІЙНІ ОН-ЛАЙН РЕСУРСИ
для пошуку грантів та стипендій

Вища освіта у Польщі

Назва Організатор Анотація Терміни Додаткова інформація
Програма академічних обмінів ім. Фуллбрайтав Україні, США Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE) Програма базується на ідеї взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні понад 1000 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США Останній термін подачі документів:
До 1 листопада щороку
Докладніше
Грант на дослідницьку роботу для студентів аспірантури в Гонконзі The Hong Kong PhD Fellowship Scheme (HKPFS) Стипендія в Гонконзі на дослідницьку роботу у восьми найкращих університетах Гонконгу для студентів. Сфери дослідження: природничі науки, гуманітарні та соціальні науки, бізнес-дослідження. Останній термін подачі документів:
Дедлайн: 2 грудня
Докладніше
High Level Experts Programme (HLEP) 2020 Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини Програма охоплює вузько спеціалізовані семінари з політології та економіки, дискусійні заходи, семінари з публічних виступів та роботи із засобами масової інформації, мовні курси, а також екскурсії до німецьких та європейських міст. Заявки у письмовій формі мають надійти до 15.12.2019 р. до відділу політики Посольства Німеччини у Києві (вул. Хмельницького 25, 01901 м. Київ). Докладніше
Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів Міжнародна програма студентського обміну (Global UGRAD) Це програма Відділу освітніх та культурних програм Держдепартаменту США. Програма UGRAD надає можливість студентам денних відділень вищих навчальних закладів пройти навчання протягом 1 академічного року. Конкурс на участь у програмі Global UGRAD відкритий і грунтується на оцінці сукупності академічних та особистих досягнень кандидатів. Дедлайн:
31 грудня
Контакти для аплікантів з України: KyivUGRAD@state.gov and (+38 044) 521 5043
Докладніше
Конкурси в Рамках програми Horizon 2020 Horizon 2020 Найбільша програма Єврпейського Союзу, спрямована на фінансування досліджень та інноваційних розробок. Кінцеві терміни визначені окремо для кожного конкурсу Офіційний ресурс програми:
Портал учасників програми:
Національний портал Horizon 2020:
Програма Європейського Союзу Erasmus+ Erasmus+ В рамках програми Erasmus + буде надаватися можливість отримання стипендії на навчальну мобільність для студентів, викладачів, науковців та ін. Стипендії надаватимуться для навчання, практики, стажування, підвищення кваліфікації тощо. Залежно від обраної програми Докладніше