Урочисті збори з нагоди початку нового навчального 2017-2018 року

01 вересня 2017 року у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочисті збори з нагоди початку нового навчального 2017-2018 року.
У зборах взяли участь викладачі, співробітники, слухачі і студенти інституту, а також Кришень Олена Вікторівна – начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби по Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Відкрив і провів збори директор інституту Сергій Михайлович Серьогін.
Учасників зборів, слухачів і студентів привітала О.В.Кришень.
Також на адресу студентів, слухачів, викладачів та співробітників Дніпропетровського регіонального інституту надійшли вітання від:
- Президента України Петра Олексійовича Порошенка,
- Голови Верховної Ради України Андрія Володимировича Парубія,
- Прем’єр-міністра України Володимира Борисовича Гройсмана,
- президента Національної академії державного управління при Президентові України Василя Степановича Куйбіди;
- голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Олександровича Ващенка,
- директорів регіональних інститутів державного управління,
- органів влади Запорізької, Донецької, Кіровоградської та Черкаської областей.
С.М. Серьогін озвучив вітання Президента України.
Звертаючись до слухачів і студентів, директор сказав: «Це та усі інші вітання об’єднує головне – на вас, майбутніх управлінців нової формації, країна покладає великі надії.
Нашій державі вкрай необхідні нові менеджери. Зі здоровим прагматизмом, амбіційністю, нестандартним мисленням. Але, разом із тим, з великим відчуттям честі та відповідальності.
Наше завдання, завдання усіх педагогів інституту – не тільки збагатити вас знаннями, а й навчити вас бути грамотними управлінцями, гідними довіри наших співгромадян, гідними великого героїзму наших земляків.
Ми хочемо аби ви, майбутні державні службовці, побудували країну, якою б пишалися наші нащадки. Країну, яку нині на сході захищають кращі сини українського народу.
Я пишаюсь тим, що цього року, завдяки державній програмі соціальної підтримки воїнів АТО та їх сімей, а також виділенню коштів обласного бюджету в нашому інституті навчатимуться 30 військовослужбовців та їх дітей.
І все ж таки, я дуже сподіваюся, що вже найближчим часом буде поставлена крапка у страшних випробуваннях, які припали на долю нашої країни.
Я дуже сподіваюся, що буде покладено край загибелям наших бійців і мирних жителів.
На жаль, маємо непоправні втрати і ми. Троє наших випускників віддали свої життя за цілісність і єдність нашої держави».
Учасники зборів вшанувати пам’ять загиблих героїв – захисників України хвилиною мовчання.
«Цього року лави слухачів та студентів нашого інституту поповнили понад 370 осіб з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Донецької та Черкаської областей.
За 23 роки свого існування ми не лише підготували майже 5 тисяч магістрів державного управління. Ми створили потужний професорсько-викладацький колектив, який користується високим авторитетом у науково-педагогічному світі України. Наші науковці співпрацюють із багатьма зарубіжними вузами, застосовують кращий світовий досвід та передові міжнародні практики.
Я з великим задоволенням сьогодні хочу вручити Почесну грамоту Верховної Ради України Гончарук Наталії Трохимівні – доктору наук з державного управління, професору, Заслуженому діячу науки і техніки України, професору кафедри державного управління інституту».
За традицією, що склалася в інституті, директором вручені атрибути студентства – посвідчення слухача, студентський квиток та залікову книжку. Слухачами та студентами прийнята Присяга першокурсника Дніпропетровського регіонального інституту державного управління.
У завершенні зборів директор інституту ще раз звернувся до їх учасників: «Дорогі друзі! Вельмишановні гості!
Я дякую вам за довіру нашому інституту та повагу до наших традицій!
Я щиро сподіваюся, що усі ті глибокі знання, досвід і напрацювання, якими ми ділимося з нашими студентами та слухачами, стануть корисними не лише для вас, а й для тих, заради кого ми всі живемо й працюємо – для наших співгромадян. Адже головне покликання державного службовця – забезпечення гідного рівня їх життя.
Дорогі слухачі та студенти!
Від усього серця вітаю вас з новим навчальним роком.
Хай роки навчання у нашому вузі стануть для вас найкращою сторінкою життя і стартом успішної управлінської кар’єри.
Щиро бажаю вам реалізації ваших планів і задумів, яскравих і незабутніх років навчання, оптимізму і віри у власні сили.
Мої щирі вітання – колегам-викладачам. Бажаю вам цікавого та конструктивного діалогу зі студентами й слухачами. Хай буде він взаємно корисним, збагатить вас цікавими ідеями й думками».
Завершено збори виконанням Державного Гімну України.

НА ГОЛОВНУ