Розширене засідання Вченої ради,
присвячене 25-річчю заснування
Дніпропетровського регіонального інституту державного управління
Національної академії державного управління при Президентові України

25 січня 2019 року відбулося розширене засідання Вченої ради Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з нагоди 25-річчя заснування.
В заході взяли участь трудовий колектив інституту, слухачі, студенти, випускники, працівники минулих років та представники органів публічної влади.
Зокрема у засіданні взяли участь та привітали присутніх:
- Олександр Вельбівець, голова Черкаської обласної ради;
- Дмитро Батура, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації;
- Олександр Доброгорський, заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату – начальник управління правового забезпечення діяльності ради;
- Анатолій Адамський, виконавчий директор Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування;
- Сергій Жуков, суддя-спікер Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.
Із доповіддю виступив директор інституту Серьогін С.М., який визначив основні етапи становлення і розвитку вишу, його наукової і педагогічної діяльності, назвав найбільш значні події в житті інституту за минулий період. Було згадано процес створення кафедр, наукових шкіл, власного друкованого наукового видання, впровадження дистанційного навчання, відкриття докторантури та аспірантури, створення спеціалізованої вченої ради з правом проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора наук з державного управління. Директор підвів підсумки багаторічної праці з підготовки магістрів та бакалаврів, підвищення кваліфікації державних службовців, працівників державних установ та органів місцевого самоврядування. Так за 25 років існування в інституті підготовлено 4555 магістрів державного управління, понад 77 тисяч державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників державних підприємств, установ й організацій підвищили кваліфікацію.
Особливу увагу Серьогін С. М. приділив головній цінності і гордості інституту – випускникам та колективу науково-педагогічних працівників, який забезпечує надання якісних наукових, експертно-аналітичних та освітніх послуг.
В завершенні доповіді директор інституту наголосив: «Вірю, що разом ми зможемо досягти великої мети – побудувати економічно й духовно багату, вільну, могутню Україну, якою пишатимуся наші нащадки»
Заступник голови Дніпропетровської обласної ради Олександр Доброгорський нагородив представників закладу нагрудними знаками, годинниками, відзнаками і подяками.
Багато теплих та вдячних слів було сказано гостями заходу на адресу директора інституту Серьогіна С. М., доктора наук з державного управління, професора, заслуженого діяча науки і техніки, який очолює регіональний інститут з першого дня його створення.
Попередні 25 років діяльності інституту довели, що інститут є одним з передових навчальних закладів України, ключовим орієнтиром якого є формування професійної демократичної управлінської еліти українського суспільства на основі сучасних наукових досягнень та технологій передачі знань щодо здійснення ефективного публічного управління.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 НА ГОЛОВНУ