Випуск магістрів в освітній галузі «Публічне управління та адміністрування»

01 березня 2019 року в інституті відбулися урочисті збори, присвячені 23 випуску магістрів в освітній галузі «Публічне управління та адміністрування». В цей день 280 чоловік одягли мантії магістрів та прийняли клятву професійної доброчесності випускника Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Під час урочистостей 19 випускників отримали дипломи з відзнакою.
На заході були присутні магістри-випускники, науково-педагогічні працівники інституту, аспіранти і докторанти, керівники регіональних органів влади. Серед почесних гостей були присутні: Куліченко Іван Іванович, народний депутат України, Шикуленко Олександр Віталійович, заступник Дніпровського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
Відкрив і провів збори директор інституту С.М. Серьогін.
За пропозицією директора учасники зборів схилили голови та вшанувати пам’ять випускників інституту, загиблих у боротьбі за незалежність та цілістність України, хвилиною мовчання.
У продовженні зборів С.М. Серьогін зачитав привітання Президента України Петра Олексійовича Порошенка та повідомив про вітання випускникам від: Прем’єр-міністр України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, президента Національної академії державного управління при Президентові України Василя Куйбіди випускникам інституту.
З вітальним словом виступив народний депутаті України Куліченко Іван Іванович. Також він вручив грамоти Верховної Ради України Голосі Любові Федорівні, начальнику відділу бібліотеки, кандидату наук з державного управління та Молокановій Валентині Михайлівні, професору кафедри менеджменту та управління проектами інституту, доктору технічних наук, професору.
Випускників привітав Шикуленко Олександр Віталійович, заступник Дніпровського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
Згідно з традицією відзначати найуспішніших та найактивніших слухачів у житті інституту директор вручив випускникам грамоти Національної академії державного управління при Президентові України та грамоти інституту.
По завершенню зборів С.М. Серьогін від імені колективу інституту ще раз привітав випускників із знаменною подією у їх житті та побажав самореалізації, успіхів на життєвому та професійному шляху, натхнення, миру, здоров’я та добра!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 НА ГОЛОВНУ